Software Vzory smluv - Smlouvy ČR - Smlouvy ČR onLine - vzory smluv a podání. Formuláře, zákony, stavba smlouvy na míru.

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR

Smlouvy ČR onLine a Právní poradna

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR nabízí soubor vzorových smluv a podání se všemi právními náležitostmi a spolu s Právní poradnou tvoří legislativní celek umožňující uspokojit i nejnáročnější požadavky zákazníků.


Součástí programu je i velké množství formulářů a tiskopisů, uživaných v podnikání i běžném životě.


Jako speciální bonus jsou v programu zdarma zařazeny aktuální znění vybraných zákonů a předpisů.

 

  Koupit v elektronickém obchodě .

 

Uzavíráte - li smlouvy a potřebujete mít jistotu, že Vámi sestavené dokumenty obsahují všechny právní náležitosti, pak právě software Vzory smluv - Smlouvy ČR Vám bude nápomocen.

 

 

» Ke stažení: Vzory smluv - Smlouvy ČR

 

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR nabízí

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR umožňuje samostatně si vytvářet vzorové smlouvy dle konkrétních potřeb uživatele při zachování všech legislativních podmínek. Jedná se o ojedinělého pomocníka prvního svého druhu u nás. Program pomůže krok za krokem smlouvu sestavit. Pak stačí v textovém editoru (Word a pod.) doplnit údaje a vytisknout, popřípadě uložit pro další použití. Ke složitějším ustanovením smlouvy je navíc k dispozici odborný právní komentář.

 

Fulltextový vyhledávač, který intuitivně nalezne požadovanou smlouvu.

Naším cílem je snaha o co nejširší praktické využití našich programů, a proto tuto databázi aktualizujeme nejen podle platné legislativy, ale i na základě podnětů, připomínek a požadavků našich zákazníků. Z tohoto důvodu jsme rádi za každý podnětný návrh.

 

Aktualizace softwaru

Data jsou průběžně, s měnící se legislativou, aktualizována a taky doplňována o nové typy vzorových smluv.
Software Vzory smluv - Smlouvy ČR onLine lze prostřednictvím internetu kdykoliv aktualizovat.

Technické požadavky pro správné fungování on-line aktualizace:
- počítač připojený k internetu (modem, pevná linka, síť)
- povolený port 80 (pokud máte možnost prohlížet internetové stránky, aktualizace bude fungovat)

 

Typy vzorových smluv

Software Smlouvy ČR onLine obsahuje dva druhy smluv. Jedná se o smlouvy jednoduché a smlouvy alternativní a dále množství úředních podání a jiných vzorových dokumentů.

 

Jednoduché smlouvy
Všeobecně stanovené znění vzorových smluv, které stačí pouze exportovat do textového editoru (.doc, .rtf, .txt), doplnit o vlastní iniciály a ihned použít.

 

Alternativní smlouvy
U těchto typů dokumentů program umožňuje poskládat si vlastní smlouvu dle konkrétních požadavků každého uživatele.
Znamená to, že v určité části smlouvy lze vybírat pokračování smlouvy z několika variant. Znění smlouvy se v části takto nabízených variant liší a dochází k vytvoření různých dokumentů (ve většině případů se jedná o dvě různá znění).

Dalším typem smluv jsou tzv. rozcestníkové smlouvy. V těchto případech program umožňuje vytvořit si svou vlastní smlouvu a to co nejpřesněji a v několika různých kombinacích. V daných bodech smlouvy tzv. rozcestnících lze vybírat pokračování dokumentu z několika možných variant, kdy se znění smlouvy pokaždé zásadně mění. Jeden druh smlouvy tedy může mít několik zcela odlišných podob, a přesto bude nadále splňovat všechny platné legislativní podmínky.
Výběrem z nabízených variant si uživatel sestaví smlouvu přesně dle svých potřeb.

 

Podání
Texty několika nejdůležitějších úředních podání, např. Ohlášení drobné stavby, Výzva k zaplacení dluhu aj.

 

Platné znění zákonů

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR obsahuje vybrané zákony a právní předpisy, které jsou nejvíce používané. Tyto texty zákonů jsou v aktuálně platném znění.
Tyto předpisy a zákony jsou neustále doplňovány v pravidelných aktualizacích.

 

Formuláře a tiskopisy

Software Vzory smluv - Smlouvy ČR onLine obsahuje velké množství formulářů a tiskopisů, uživaných v podnikání i běžném životě.
Tyto dokumenty jsou neustále doplňovány v pravidelných aktualizacích.

 

Právní poradna

Právní poradna je služba poskytovaná k programu Vzory smluv - Smlouvy ČR. Je určena těm uživatelům, kterým v řešení jejich legislativního problému nepomohly ani právní předpisy, ani vzory smluv a podání.
V takovémto případě stačí daný problém definovat a zaslat jej elektronickou poštou renomované právnické kanceláři, která je naším partnerem. Odpovědi jsou zpracovávány v co nejkratším termínu a zasílány zpět.

 

Technické parametry počítače pro běh programu:

Operační systém:
Microsoft Windows XPsp3, 7, 8 a vyšší;

RAM: Min. 1GB
HDD: Min. 2 GB
DVD-ROM mechanika
Rozlišení monitoru: 1024x768 px a vyšší

Přístup k internetu

 

Upozornění:
Vzory smluv, podání a korespondence jsou připravovány tak, aby obsahovaly zejména základní náležitosti právního úkonu a odrážely nejčastější a nejjednodušší situace. Ovšem ani sebelepší vzor nemůže vystihnout všechny varianty, ke kterým dochází v praxi a nemůže ani nahradit radu právníka, který je znalý v daném oboru práva, případně jiného odborníka.
Není proto snahou společnosti Arnet On Line, a.s. tvrdit, že dodává "domácího právníka". Je proto na uvážení každého uživatele, zda využije některé ze vzorů přímo, či zda je bude považovat pouze za zdroj inspirace.
Rovněž právní poradna není nabízena jako poskytování plnohodnotného právního poradenství korespondenční cestou. Účelem právní poradny je poskytnutí základní informace, nasměrování uživatele v případě nejasností při užití vzorů, popř. upozornění na možná rizika - modul Právní poradna nemůže odstranit každý problém a zcela nahradit návštěvu advokáta či jiného odborníka v daném oboru. Z těchto důvodů společnost Arnet On Line, a.s.. není odpovědná za případnou škodu vzniklou použitím vzorů.
Publikované vzory včetně komentářů nesmějí být kopírovány nebo reprodukovány nebo distribuovány bez souhlasu společnosti Arnet On Line, a.s.